[ hakkımızda ]

BELLAPERLUXURY

İnsanoğlunun bilinen modern çağlardan itibaren Perdeler ve ev aksesuarları saraylar, şatolar, köşkler, lüks evlerde modernliğin bir göstergesi olarak hayatımıza girmelerinden itibaren çok değişik tarzlarda mekanların tacı olmayı başarmışlardır. Biz 17  yılı aşkın süredir  “BELLAPER LUXURY” olarak  insanların bu tutkularına sahip çıkarak gerek eski gerekse günümüz koleksiyonlarında müşterilerimizin evlerine mobilyalarına ve hayata bakışlarına göre yeniden uyguluyoruz. Kendimize görev edindiğimiz ilkelerimiz perdeler, duvar kağıtları, perde aksesuarları ve ev aksesuarlarında tasarım, kalite ve uygun fiyat politikamızı hiç değiştirmeden müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Geleceğimizi geçmişimizde bıraktığımız güvenli ayak izlerimize inşa ediyoruz.

[ Firma değerlerimiz ]

Şirket Felsefemiz

Biz BELLEPAR LUXURY olarak sürekli değişen Dünyada kendi alanımızda müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesinde üretimden başlayan uygulama ve kullanım süresince teknik tüm desteği eskiler ve yeniler demeden tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla çalışmayı görev biliyoruz.

Misyonumuz

Firmamız sizler için kurduğu hayallerle başlayıp eşsiz tasarımlara dönen dünyada geçmişin izlerini ve geleceğin getirdiği tüm yenilikleri sizler için takip ederek sizlere çok çeşitli vitrin sunuyoruz.

Vizyonumuz

Sürprizlerle dolu hayatımızda aldığımız nefes, içtiğimiz su ve yüzümüzden eksik olmayan gülücükler kadar değer verdiğimiz siz müşterilerimiz sizin için güzel olanı sizler için istiyoruz.

Değerlerimiz